top of page

V hlavní roli ADAPTO.space: Přečtěte si, co o nás vyšlo v regionálních médiích

Updated: Oct 27, 2023

Podzim už je sice nekompromisně tady, ale pro značku ADAPTO.space z naší skupiny byly letní dny natolik nabité, že se k nim ještě na okamžik vrátíme.


Přestože s hrdostí vzpomínáme na samotný proces realizace projektů, které nás naplňují, a také účast na spoustě zajímavých (i náročných) akcí, odměnou a zadostiučiněním pro nás není jen pocit z dobře odvedené práce. Těší nás také zpětná vazba a možnost oslovit ještě víc lidí - například prostřednictvím regionálních médií.



Činnost zaměstnanců firmy ADAPTO.space ze skupiny Yottabe nepolevuje ani teď na podzim, nicméně naše aktivity v průběhu letních měsíců si doslova říkají o zvláštní ohlédnutí. Velkou radost nám v tomto směru dělá pozornost regionálního Jihlavského, Havlíčkobrodského a Pelhřimovského deníku, a také přílohy Deník Víkend, která má celorepublikový dosah.


Právě v těchto médiích jsme v rámci 3 samostatných článků, které vyšly na přelomu srpna a září, získali prostor představit se širší veřejnosti nejen jako firma, ale především i lidé, kteří ji tvoří. Jsme moc rádi, že nám bylo umožněno prezentovat jak konkrétní příklady naši projekční činnosti a další aktivity včetně spolupráce se Zemědělským družstvem Černovice, tak i naši obecnou filozofii, z níž vycházíme, a kterou řídíme každý den - a to v profesním i osobním životě.

42 views0 comments

Comentarios


bottom of page