top of page

KARIÉRA

Náš příběh se píše každým dnem. Pokud zaujal i Tebe a chtěl/a by ses na jeho dalších kapitolách taky podílet, podívej se, koho právě hledáme!

VOLNÁ MÍSTA

Kvůli stále rostoucí poptávce na trhu neustále rozšiřujeme portfolio našich produktů, zákazníků, a také regionů. Z toho důvodu se musíme rozrůst i my. Zodpovědnost, manuální zručnost ani uživatelská znalost PC Ti nejsou cizí?  Staň se důležitou posilou našeho týmu, bez níž každodenní chod firmy není možný!

SKLADNÍK

Jsi tělem i duší „obchoďák“? Šikovní obchodní zástupci u nás mají vždy dveře otevřené, na konkrétní lokalitě v ČR nám aktuálně nezáleží - když cítíme, že je to vzájemně „ono“, určitě se nějak domluvíme a společně vymyslíme například úpravu nebo rozšíření stávajícího regionu. Pokud to cítíš stejně, ozvi se nám!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ

Do naší rozrůstající se IT firmy se zaměřením na vývoj a implementaci SW pro řízení firmy hledáme obchodního zástupce/zástupkyni. Jestliže jsi srdcař, co je v obchodě jsi jako ryba ve vodě, pak hledáme možná právě Tebe!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ PRO IT 

Hledáme všestranné a spolehlivé řemeslníky. Pozice zahrnuje celou řadu řemeslných činností, od zednických, přes truhlářské, svářečské, po elektrikářské práce. Pokud ani Tobě není stav naší krajiny lhostejný a svou práci vnímáš i jako poslání, pak jsi tím správným člověkem!

ŘEMESLNÍK


Jsi energický/á, proaktivní, máš chuť přicházet s vlastními nápady a nebojíš se rozvíjet? Pak jsi to
možná právě Ty, kdo může náš dynamický tým obohatit!

JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT   

MANAGER

Máš kreativní energii, jsi pečlivý/á a umíš přijímat výzvy? Jestli jsi teď odpověděl/a ano, můžeš to být právě Ty, kdo přinese nový rozměr do našich projektů a vizuálního vyjádření našich myšlenek!

JUNIOR GRAFIK

Hledáme parťáka, co nám pomůže s provozem a administrativou našich projektů. Pokud jsi připraven/a poprat se s každou výzvou a s chaosem umíš zatočit, ozvi se nám! 

PRAVÁ RUKA PROJEKTOVÉHO TÝMU

Tady najdeš aktuální přehled pozic, které ve firmách z naší skupiny momentálně obsazujeme. Najdi si tu, která je Ti nejblíž a přidej se k nám!

MIRAGE DISTRIBUTION

CONNEXA IT 

bottom of page