top of page

Bilancování i představení nových plánů aneb První letošní porada MIRAGE DISTRIBUTION

Ve firmě MIRAGE DISTRIBUTION od začátku roku nezahálejí. Hned během druhého lednového týdne, přesněji v termínu 9. – 11. 1., se uskutečnila kvartální porada obchodního týmu.


První letošní porada obchodního týmu MIRAGE DISTRIBUTION se konala druhý týden v lednu

Tentokrát se obchoďáci z MIRAGE DISTRIBUTION sešli v Harrachově, kde se jejich dočasným útočištěm stal hotel Svornost. Ten svým názvem poradě vdechl notnou dávku symboliky. 


Na tradičně bohatém programu bylo logicky nejprve vyhodnocení posledního kvartálu roku 2023 a celkové shrnutí uplynulého roku. Zároveň se ale začaly řešit cíle a plány pro rok 2024. Kromě představení chystaných novinek v portfoliu značky došlo i na zpestření v podobě milých hostů. Obchodní tým MIRAGE DISTRIBUTION totiž na poradě přivítal partnery ze společnosti Riot Labs, jejichž elektronické cigarety firma ze skupiny Yottabe prodává. Dalším důležitým tématem bylo také zavedení nového CRM systému Tabidoo (mohli jste si přečíst zde), který v MIRAGE DISTRIBUTION začali používat v prvních lednových dnech. 


Vzhledem k tomu, že MIRAGE DISTRIBUTION si svých zaměstnanců váží, a zároveň se je nebojí motivovat, na kvartální poradě samozřejmě proběhlo i vyhodnocení Rally. Během něj se odtajnila jména výherců a vyhlášeni byli jak prosincoví Skokani, tak i celkoví vítězové celé soutěže. Mezi ty nejúspěšnější se následně rozdaly zasloužené odměny - medaile, poháry a plakety.


A protože harmonie musí být, po práci obchodní tým MIRAGE DISTRIBUTION nevynechal ani 

tradiční volnočasovou aktivitu. Všichni zúčastnění tak hromadně vyrazili aktivně odpočívat do přírody - na výpravu, jejíž hlavním cílem bylo obdivovat krásy Krkonoš, konkrétně Mumlavské vodopády.
26 views0 comments

Comments


bottom of page