top of page

O X-Care Biotech se mluví: Naše značka zaujala televizi a sklidila úspěch na HOBBY veletrhu

Často zmiňujeme to, jak se naše skupina Yottabe neustále rozrůstá. Naštěstí ale nejde jen o líbivou frázi nebo pomíjivý stav, ale skutečnost, která trvá. Její platnost v dlouhodobém časovém horizontu navíc potvrzují i úspěšné akce, kterých se naše firmy účastní. V minulém měsíci to byl třeba veletrh HOBBY 2024, který si nenechala ujít naše firma X-Care Biotech.


Zdroj: Jihočeská televize, pořad Jak se to dělá (epizoda z 24.4. 2024)


V jednom z předchozích článků jsme vám představili a podrobněji popsali činnost i celkovou misi X-Care Biotech, jedné z nejnovějších značek v naší skupině. Právě této firmě se v poslední době dostává velké pozornosti a nás moc těší, že X-Care Biotech nezažívá pozvolný rozjezd, ale spíš raketový vzestup.


Samozřejmě i na trhu úklidových prostředků najdeme mnoho firem s různou nabídkou. Naše značka X-Care Biotech je ale ryze česká, a kromě toho, že je naše výroba lokální, tak vyniká i svojí inovativností - využitím nanotechnologií na bázi křemíku. Zároveň si moc dobře uvědomujeme, že je u čistících prostředků důležité, aby nebyly jen účinné, ale myslely také na zdraví člověka i odpovědnost k životnímu prostředí. A protože patříme mezi hrdé členy skupiny Yottabe, s jejíž filozofií plně souzníme, dbáme na absolutní zdravotní nezávadnost našich prostředků a využití moderních technologií, které ušetří jak množství spotřebovaného materiálu, tak i čas strávený úklidem. 


Náš příběh i cíl zaujal Jihočeskou televizi. Její štáb si udělal výlet přímo k nám do Kaplice, aby zdokumentoval, jak čistící prostředky X-Care Biotech vznikají a co všechno za jejich výrobou stojí. A jak se ukázalo, dosah JTV byl obrovský.


Před měsícem, od 9. do 12. května, jsme se o tom přesvědčili na veletrhu HOBBY 2024 v areálu Výstaviště České Budějovice. Akce probíhala od čtvrtka do neděle, každý den od 9 do 18 hodin. Spousta lidí se u našeho stánku zastavila s tím, že o nás viděla reportáž, a že jsou rádi, že konečně někdo vyrábí čistící chemii také u nás v ČR. Tohle zjištění nás nepotěšilo jen na místě, ale slouží pro nás i jako další motivace, protože je vidět, že o segmentu úklidových prostředků je potřeba dávat víc vědět. Je o něj totiž velký zájem, a to ať už jde o čištění silně znečištěných povrchů a skla krbových vložek, univerzální čistič na běžný úklid nebo sanitární čistič do koupelen.


My jme rádi, že jsme se širší veřejnosti mohli zase o kousek přiblížit právě na HOBBY 2024. Výstavu jsme ale pochopitelně spojili také s navázáním kontaktů s jinými firmami z Jihočeského kraje. Z nových zákazníků i možností na budoucí spolupráce máme velkou radost a těšíme se na to, co nás čeká dál!


29 views0 comments

Comments


bottom of page