top of page

Už jste slyšeli o Mirage Garage? Nové autocentrum je tu i pro váš vůz!

Tenhle článek o novém projektu Mirage Garage je samozřejmě určený všem zaměstnankyním a zaměstnancům naší skupiny. Věříme ale, že nejvíc ho ocení aktivní řidičky a řidiči z našich řad! Jedním z důležitých pracovních nástrojů spousty zaměstnankyň a zaměstnanců naší skupiny je mimo jiné auto. O naše parťáky na čtyřech kolech se pochopitelně musíme pravidelně starat, občas je ale i u těch nejspolehlivějších z nich nutné něco doplnit, pozměnit nebo spravit. Ne vždycky nám ale běžné autoservisy vyjdou vstříc podle našich představ - ať už jde o termín nebo i kvalitu služeb. A právě proto je tu nově Mirage Garage!


I když je celý projekt teprve v rozjezdu, služby našeho firemního autocentra Mirage Garage už teď zahrnují provedení takřka jakýchkoliv úprav na vašich autech. K dispozici je taky diagnostika, vybavený pneuservis s uskladněním a brzy nám přijdou třeba i plničky klimatizací s detektorem úniku.


Konkrétnější podoba Mirage Garage se kromě klíčového zapojení šikovného výrobního ředitele ADAPTO.space Jardy Šamši začala ještě výrazněji rýsovat v dubnu, kdy nastoupil vedoucí servisu a hlavní mechanik v jedné osobě Pavel Sedláček (tel.601 568 823). Od června se pak přidal i Víťa Vesecký. Ten v Mirage Garage rovněž zastává víc pozic najednou a působí zde jako office manager a zároveň přijímací technik (tel. 725 401 502). 


Naše otevírací doba je aktuálně od pondělí do pátku, vždy v rozmezí 7:00 - 15:30 hodin (akorát čas 11:00-11:30 máme vyhrazený jako pauzu na oběd). A přestože Mirage Garage funguje zatím jen krátce a pro potřeby našich zaměstnanců, na kontě máme hotových už úctyhodných 20 zakázek. Na dalších pak momentálně usilovně pracujeme - stejně jako na budoucím zpřístupnění Mirage Garage veřejnosti. Do té doby se ale budeme těšit na vaši návštěvu - v případě zájmu o naše služby nám neváhejte zavolat!Za fotky patří velký dík naší aktivní Zuzce Bártové, skvělé PRistce celé skupiny Yottabe.


51 views0 comments

Comentários


bottom of page