top of page

VIDEO: Vzpomínka na vánoční večírek i poslední loňskou Lighthouse Session

Ačkoliv nový rok 2024 je už v plném proudu, teď se ještě na chvilku ohlédneme za tím minulým. Se sestřihem od našeho kolegy Jaroslava Nahodila ve spolupráci s Jiřím „Bobo“ Teichmanem a galerií snímků od Dády Smetanové můžete zavzpomínat na firemní vánoční večírek celé naší skupiny, a také jemu předcházející Lighthouse Session.Jak už to tak bývá, poslední měsíc v roce je vždycky velmi nabitý. Pokud jde o loňský prosinec, ten v tomhle ohledu rozhodně nebyl výjimkou. Než jsme se všichni rozutekli slavit Vánoce s našimi nejbližšími, sešli jsme se těsně před svátky ku příležitosti prakticky třídenní akce v termínu od 19. do 21. prosince, která byla určena všem zaměstnancům napříč celou skupinou Yottabe. Samotný vánoční večírek byl ale vlastně jen takovou třešničkou na dortu. 


V areálu hotelu Koutky v Rejčkově poblíž Ledče nad Sázavou jsme se začali sjíždět v úterý 19. prosince ráno. V 10 hodin totiž v tamní zasedačce Honza Nekovář odstartoval v podstatě celodenní program poslední Lighthouse Session v roce. Po Honzově uvítání a úvodních slovech o našem holdingu a jeho celkové filozofii následovaly prezentace vedoucích všech firem ze skupiny. Na řadu přišla značka MIRAGE DISTRIBUTION a po ní dostala prostor firma ADAPTO.space, na kterou do třetice navázal NÚIK. Tím ale Lighthouse Session samozřejmě zdaleka nebyla u konce. Po chutném obědě promluvili zástupci CONNEXY IT, dále svoje projekty včetně názorné „čichací“ ukázky představili pánové ze značky AOMU, a o zábavné a osobité povídání se pak postaral svérázný kovboj z A FARM. Ačkoliv nás všechny tahle nekonvenční prezentace myšlenkami přenesla úplně jinam, čekalo nás toho ještě spoustu dalšího. Dozvěděli jsme se o aktuální činnosti, plánech i úzké vazbě firem X-Care Robotics a někdejšího BestCleanu, který se postupně přetransformoval v novou značku X-Care Biotech. Osvěžili jsme si, jaké všechny architektonické projekty pod hlavičku naší skupiny spadají, jaké jsou vize do budoucna a nakonec nabité pásmo prezentací zakončil už v poměrně pozdějších hodinách Filip Zima přehledem zásadních provozních záležitostí a novinek jak jinak než ze života Yottabe.Velkou odměnou po náročném, ale zajímavém dni nám byla večeře, na které nás čekaly grilované dobroty ve formě rautu. Někteří se rozhodli zaplnit bříška hned, jiní před hodováním dali přednost sauně. Celý den jsme pak zakončili volnou zábavou s vlastním hudebním doprovodem. 


Druhý den, středu 20. prosince, jsme zahájili moc příjemně - chutnou a bohatou snídaní. Ta nás posilnila na odpolední blok dalších prezentací. Na jeho sklonku zaměstnanci ADAPTO.space a Yottabe Honzovi Nekovářovi popřáli a předali dárek k narozeninám. Večer nás pak čekal zlatý hřeb v podobě polomaškarního večírku, na kterém jsme se díky některým kostýmům vrátili zpátky v čase nebo se octli v bájných časech a na různých koutech světa. Bavila nás samozřejmě vzájemná přítomnost, ale o hudební program se postarala kapela BeeBand, a následně také DJ. Ve čtvrtek 21. prosince už nás pak čekala jen další výborná snídaně a bez velkých okolků se jelo domů. Všichni jsme si celou akci náramně užili - asi i proto nám tak rychle utekla. Vzpomínky ale rozhodně zůstanou! 79 views0 comments

Comments


bottom of page