top of page

Tabidoo poprvé na Vysočině!

Jak jsme vás již informovali, firma CONNEXA IT z naší skupiny Yottabe dlouhodobě spolupracuje s Tabidoo, českou low-code platformou - prakticky od počátku své existence. Začátkem tohoto měsíce se naše vztahy utužily ještě víc u příležitosti dalšího Tabidoo partnerského eventu, který se poprvé konal na Vysočině, a troufáme si tvrdit, že jsme si nemohli přát pohodovější společné zakončení tohoto nabitého roku!


Tabidoo partnerské eventy jsou vždy skvělýma obohacujícím zážitkem. Tentokrát se konaly v naší jihlavské pobočce

Bylo nám velkou ctí mít možnost 7. prosince hostit partnerskou akci Tabidoo v našich nových jihlavských prostorách Yottabe.space. I když tou dobou bylo těsně po Mikuláši, nadílky se nám svým způsobem přece jen dostalo - účast totiž byla opravdu hojná a opět se sešla velice příjemná a milá společnost.


Úvodního slova se za roli spolupořadatele a hostitele ujali s velkou pokorou a vděkem zakladatelé CONNEXY IT Tomáš Haubert se Zdeňkem Vackem, přičemž prezentace v podobě naší vlastní use case se chopil kolega Zbyněk Šidlák.


Všem přítomným partnerům byly představeny novinky, zajímavosti, které Tabidoo chystá v následujícím roce. Komentované prezentace vždy doprovázejí velice cenné debaty mezi samotnými přednášejícími, partnery a zástupci Tabidoo. Probírají se aktuální témata, potřeby a inovace v rámci Tabidoo. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Do pozdních hodin se nicméně protáhla následná after party, protože i na ní bylo o čem a s kým diskutovat!


V roli hostitelů akce tohoto formátu jsme byli poprvé, takže jsme samozřejmě byli zvášť zvědaví, jak akce dopadne. Mylíme ale, že se povedla na jedničku. Bylo nám potěšením se eventu nejen zúčastnit, ale i se na něm aktivně podílet. Odnášíme si nové zkušenosti a pevně věříme, že jsme Tabidoo neviděli v Jihlavě naposledy!132 views0 comments

Commenti


bottom of page