top of page

Sekce (nejen) pro nové zaměstnance na intranetu


S novým rokem tu máme i několik novinek. Jednou z nich je kromě HR newsletterů, o jejichž zavedení jsme vás již informovali (a první z nich vám už bezpečně přistály ve vašich e-mailových schránkách), mimo jiné další rozšíření našeho intranetu. 


Na našem Yottabe intranetu průběžně pilně pracujeme a neustále se ho snažíme vylepšovat, aktualizovat a upravovat tak, aby byl přehledný, užitečný a dával smysl. Teď na něm důležité informace pro první rozkoukání a následnou dobrou orientaci v pravidlech Yottabe i administrativních záležitostech a povinnostech už najdou i nově příchozí zaměstnanci. Věříme, že jim to celý proces adaptace na režim a fungování naší skupiny usnadní.
A i když sekce pojmenovaná ‘Jsem tu nově’ může působit dojmem, že je primárně určená novým přírůstkům v Yottabe, s HR týmem jsme si jistí, že přehled tohoto typu se bude hodit i všem ostatním.


Na jednom místě se totiž můžete dozvědět (nebo si v klidu „oprášit“), jak se vyplňuje docházka či cestovní příkaz, kde hledat výplatní pásku, jaké jsou podmínky využití firemní platební karty, nebo třeba co všechno se vás týká, když u nás pracujete jako IČaři. Ve zmíněné sekci jsou ke stažení i potřebné formuláře a dokumenty. 


A kde tohle všechno najdete? Sekce ‘Jsem tu nově’ se nachází na Yotta Nástěnce. Stačí jen scrollovat trochu níž - přesněji řečeno pod přehled článků z blogu a rozkliknout příslušný obrázek.


30 views0 comments

Related Posts

See All

Comments


bottom of page