top of page
Open site navigation

Rizóma - podporujeme rozvoj zelené podnikavosti na Vysočině

Updated: Mar 10, 2022

I přes dynamické období posledních měsíců je třeba dále držet fokus na rozvoj témat udržitelného podnikání. Z toho důvodu jsme se rozhodli podpořit vzdělávací a akcelerační program Rizóma, který se právě rozjíždí na Vysočině.


"Ústředním cílem Rizómy je podpořit účastníky v klimatické a udržitelné podnikavosti, resp. v objevování, vytváření a využívání podnikatelských příležitostí, které přispívají k udržitelnosti a ochraně klimatu vytvářením společenských a environmentálních zisků pro Vysočinu."

Tvůrci programu jsou Jan Kurka a Boglárka Kurka Ivanegová ze SUSTO - Sustainability Tools, kteří umístili běh vzdělávacího a akceleračního programu právě na Vysočinu.


Podpora programu

Nejsme jediní podporovatelé tohoto moderního vzdělávání. Program vedle nás podporují další značky, např. Dědoles, Incien či Czech Invest


My přinášíme podporu 25.000 Kč pro jednoho z nejlepších projektů a jsme otevřeni podpořit rozjezd smysluplného nápadu částkou 250.000 Kč. Naše kritéria výběru jsou samozřejmě přísná a dopředu nevíme, jaká bude kvalita nejlepších záměrů, ale vnímáme tuto možnost podpory jako smysluplnou a důležitou pro zpracovatele záměru. Účastníci tak mají velkou příležitost projekt skutečně zrealizovat a vstoupit do podnikatelského světa se začínajícím kapitálem.


Účastníkům přejeme dobré nápady a kvalitní zpracování podnikatelského záměru.


Uvidíme se na festivalu tvořivosti Kreatina 9. - 12. 6. 2022, kde se budou hodnotit vytvořené podnikatelské záměry.


_________________________________________________________________


Popis programu Rizóma najdete zde:

https://susto.earth/edurizoma/rizomajdenavysocinu


#rizoma #yottabepodporuje

38 views0 comments

Recent Posts

See All

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY

Děkujeme za Váš zájem

LINKEDIN        TWITTER        FACEBOOK

bottom of page