top of page

Přichystali jsme workshop pro nové zaměstnance

Pohodové, plné spousty zajímavých informací, podnětů k zamyšlení, vyslechnutí a motivace! Takové bylo dopoledne 23. května, které na centrále Yottabe celé patřilo našim nováčkům.

Na workshopu pro nové zaměstnance se nás sešel hezký počet.

Zaměstnance, kteří se k nám přidali teprve před pár měsíci, nebo se u nás čerstvě rozkoukávají pouhých pár týdnů či dokonce dnů, totiž v naší bytelné jurtě, díky níž jsme i v pořádném lijáku zůstali v suchu, čekal vůbec první workshop věnovaný právě jim, nově příchozím.


Všechny zúčastněné nejen z centrály Yottabe, ale například i firem MIRAGE DISTRIBUTION či ADAPTO.space, osobně přivítala také část vedení skupiny v čele s Honzou Nekovářem, od kterého se naše nové posily dozvěděly všechno o chodu, vizi i filozofii Yottabe, a zároveň měly jedinečnou možnost na jednom místě poznat ostatní kolegyně a kolegy z jiných firem.


Prostor byl i pro následnou diskuzi a dotazy ohledně čehokoliv, co si naši nováčci potřebovali ujasnit. Věříme tedy, že pro ně společné setkání nebylo jen příjemné, ale i přínosné a přehledné, a už teď se těšíme na další!
40 views0 comments

Related Posts

See All

Comments


bottom of page