top of page

Jak rok 2023 hodnotí CONNEXA IT?

Rok 2023 se nám pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Zaměstnanci firmy CONNEXA IT ze skupiny Yottabe proto nemohli nic ponechat náhodě, a tak se s letoškem rozhodli rozloučit už zkraje prosince. Hned během prvního dne posledního měsíce v roce uspořádali v kanceláři v České Bělé vánoční večírek. A jak to už v CONNEXE mají ve zvyku, i tentokrát spojili příjemné s užitečným.


Firma CONNEXA IT si před vánočním večírkem pro celou skupinu uspořádala svůj vlastní. A došlo na něm i k pracovnímu zhodnocení roku 2023

I přes zdravotní neduhy několika našich kolegů jsme se 1. prosince v naší kanceláři v České Běle sešli u příležitosti našeho vlastního firemního večírku v téměř plném počtu. Formou prezentace jsme si shrnuli celý letošní rok, který pro nás byl opravdu zlomovým, a to hned v několika aspektech.


Z původního jednoho zaměstnance Martina jsme tu pod křídly značky CONNEXA IT rázem seděli v partě skvělých 13 lidí, kterým jde o to stejné - budovat stabilní, zdravou, moderní IT firmu se zaměřením na moderní technologie, s níž chceme získat své místo na českém IT trhu. V rámci našeho společenství v Yottabe jsme dostali jsme příležitost pracovat na velkém projektu - tvorbě ERP systému, který je aktuálně ve fázi dokončování a bude nás čekat jeho nasazení a spuštění.


Ani dalších novinek a plánů ale v příštím roce před sebou nebudeme mít zrovna málo, takže do něho budeme vstupovat s velkým respektem, očekáváním a chutí podílet se na nových, zajímavých výzvách a projektech.


Mimochodem,v neposlední řadě bychom rádi vyvrátili ve společnosti zažité představy o tom, jak se ajťáci (ne)dokáží odvázat, protože u nás v CONNEXE je opak pravdou! :)

23 views0 comments

Related Posts

See All

Comments


bottom of page