top of page

Jak dopadla napínavá Bitva o Plzeň? Tým MIRAGE DISTRIBUTION si ji nenechal ujít!

Updated: Nov 14

Tým firmy MIRAGE DISTRIBUTION ze skupiny Yottabe vyrazil ve středu 18.10. na další akci. Tentokrát šlo o zásadní sportovní událost - podzimní hokejovou Bitvu o Plzeň, kdy se utkaly dva vysokoškolské týmy. Na ledě proti sobě stanuli hráči domácí Západočeské univerzity a Lékařské fakulty Univerzity Karlovy.


Lišky z MIRAGE DISTRIBUTION si nenechaly ujít ani hokejovou Bitvu o Plzeň, která skutečně stála za to

O tom, že jsme byli svědky něčeho opravdu významného, svědčí mimo jiné i fakt, že do plzeňské LOGSPEED CZ ARÉNY dorazilo nejvíce návštěvníků v historii akce, a to přes 3000 lidí. Tamní prostory tedy doslova praskaly ve švech.

Atmosféra navíc byla opravdu dramatická - 3 minuty před koncem zápasu byl vyrovnaný stav 3:3. Oba kotle maximálně podporovaly své týmy, ale nakonec se z vítězství poháru radovali hokejisté ze Západočeské univerzity.

Ačkoliv jsme si samotný zápas moc užili, jeho výsledek nebyl tím jediným, co nás zajímalo. Důležité pro nás byla i naše vlastní účast. Kromě stánku MIRAGE DISTRIBUTION se spoustou výhod bylo naše lišky totiž možné najít i přímo na ledě. Právě tady totiž pořádaly soutěže, do nichž se s nadšením zapojili fanoušci obou týmů.


První soutěž spočívala v hodu lišáckých puků (nikotinové sáčky) do středu kluziště. Soutěžící, který vhodil puk nejblíže středu vyhrál všechny vhozené puky. Druhou soutěží pak byla štafeta, které se zúčastnily 2 týmy po 5ti soutěžících. Ty čekal slalom mezi 5ti puky s výstřelem na branku, přičemž tým, který měl více puků v brance, se mohl radovat z výhry zásoby nikotinových sáčků. Byla to zkrátka jízda a my jsme moc rádi, že jsme se do celé akce mohli sami poměrně aktivně zapojit a nasát ji i rovnou na místě činu - tedy na ledě!
45 views0 comments
bottom of page