top of page

Další úspěšný krok v rozjezdu firmy X-Care Robotics

Updated: Aug 30

Značka X-Care Robotics, která spadá pod skupinu Yottabe, má za sebou další úspěšnou fázi svého slibného rozjezdu. Tou byla návštěva lucemburské firmy SolarCleano a dojednání podmínek vzájemné spolupráce.

Návštěva Lucemburska a tamní firmy SolarCleano stvrdila další úspěšnou část rozjezdu činnosti naší firmy X-Care Robotics

Ředitel firmy X-Care Robotics Václav Bílek spolu s provozním ředitelem skupiny Yottabe Filipem Zimou podnikli ve dnech 7.-9. srpna služební cestu do Lucemburska, jejíž cílem byla zastávka v Grass Garnich. Právě v tomto městečku u belgických hranic totiž sídlí firma SolarCleano, která vyrábí robotické stroje na čištění solárních panelů fotovoltaických elektráren. Tyto stroje jsou k dispozici v několika velikostech a typech, ale firma je staví i přímo na zakázku. A i když je SolarCleano k dispozici v různých koutech světa, Česká republika v portofoliu firmy chyběla.


Schůzka, kterou si naše dvoučlenná delegace dopředu zamluvila, ale tohle změnila. Cílem bylo vyjednat ty nejlepší podmínky, což se obě pánům podařilo, a to dokonce nad původní očekávání.

Naše značka X-Care Robotics tak získala exkluzivní zastoupení na dva roky pro ČR, přičemž později by mohlo následovat i Slovensko. Zákazníci z našeho regionu, kteří služby SolarCleano poptají u lucemburské centrály, pak budou automaticky přesměrováni na X-Care Robotics.

31 views0 comments
bottom of page