top of page

Connexa hlásí nové složení

Updated: May 21

Poslední dobou od takřka všech firem z naší skupiny slýcháme o nespočtu pestrých novinek, zajímavých aktualit a vzrušujících změn. S velkým potěšením oznamujeme, že dynamický růst zažívá i značka Connexa.Rostoucí nároky a zvýšená poptávka po službách firmy Connexa dovedly její vedení k rozhodnutí rozšířit svůj tým o nové zkušené kolegy z oboru IT. Nově příchozí zaměstnanci tak posílí kapacity v klíčových oblastech, které jsou pro úspěch projektů Connexy zcela zásadní.


Nový mistr operativy a efektivity

V Connexe jsme už delší dobu hledali někoho, kdo by dokázal efektivně řídit každodenní provoz firmy, měl technický přesah, a zároveň dohlížel na plnění našich obchodních cílů a

strategií. Od 1. dubna proto na palubě vítáme Františka Tröstera. Ano, ve firmě máme ještě

druhého Františka, takže přiznáváme, že občas to s těmi jmény vede k legračním situacím. :) Rozhodně bychom ale neměnili - vše je zkrátka tak, jak má být a my jsme za naši společnou cestu moc rádi.


Posila v oblasti agility a procesů

Pro zajištění hladkého průběhu našich projektů a zvýšení procesní úrovně firmy jsme do týmu od 1. dubna přibrali profíka z oblasti agility a procesního řízení, Jakuba Gróse. Jsme si jistí, že Jakub s námi bude mít spoustu práce, která však posune naši firmu a následně i celou skupinu Yottabe tím správným procesním směrem.


Rozšíření týmu IT vývojářů

Abychom dokázali svědomitě pracovat na více projektech, a k tomu stíhali vyhovět narůstajícím technickým požadavkům, rozšířili jsme náš tým od 2. května o 5 nových vývojářských posil: seniorního vývojáře Radka Brettschneidera, IT specialisty se zaměřením na kvalitu Pavla Vojtáška a Viktora Sazonova, vývojářskou růži mezi trním Leu Wolf a v neposlední řadě DevOps Guru Rostislava Jadavana. Ti všichni přináší neocenitelné technologie i praxi.


Produktový tým na značkách

Od 2. května tvoří novou klíčovou osobnost v našem produktovém týmu Michal Polačko (Mike). Přináší osvědčené znalosti v oblasti digitalizace, obchodu a marketingu. Těšíme se, kam se pod jeho taktovkou bude ubírat směr vývoje a prodeje našich poskytovaných služeb.


Nová éra datové analýzy začíná

Nepostradatelný dílek do té naší pomyslné skládačky od 2.května zasadila Jana Godarová, která se k nám připojuje s hlubokou znalostí analýzy dat. Díky Janě, která má schopnost číst mezi řádky tržních trendů, budeme schopni lépe porozumět potřebám trhu a přizpůsobovat jim tak naši nabídku.


V tuto chvíli má Connexa již téměř všechny potřebné články do svého týmu - poslední nástupy k nám přijdou co nevidět. A i když je nám na jednu stranu jasné, že všechno má svůj čas a musí si sednout, na druhou stranu neupouštíme od intenzivního záměru na rozvoj.


Už teď proto můžeme s klidným svědomím říct, že fakt, že součást našeho týmu tvoří právě všichni výše zmínění profesionálové přináší své “ovoce”, o kterém se toho od nás v nadcházejících dnech spoustu dozvíte. Věříme, že půjde o velmi bohatou sklizeň. :)

25 views0 comments

Related Posts

See All

Comments


bottom of page