top of page

AOMU jako nový přístup k aromaterapii: Jak proběhl launch event naší nové značky?

Značka AOMU je dalším z hrdých členů skupiny Yottabe a jedním z jejích nejnovějších přírůstků. Svou činnost oficiálně spustila loni na podzim, ale vzhledem k tomu, že je pořád ještě dost novou a neokoukanou firmou, rozhodli jsme se AOMU veřejnosti představit v plné parádě a jaksepatří - na launch eventu, který proběhl v srdci hlavního města Prahy, a to před necelým měsícem, konkrétně 4.dubna.


Launch event nové značky AOMU ze skupiny Yottabe se uskutečnil 4.dubna v Praze

Launch event, který si kladl za cíl prezentovat novou značku AOMU novinářům (např. Petra Šimůnková z časopisu Forbes), partnerům a influencerům (Nikol Moravcová či Karolína Holubová, dcera herečky Evy Holubové, s přítelem, hercem a modelem Matějem Paprčiakem), se konal 4. dubna v útulném yoga studiu Amé na Kozím plácku v Praze 1. Na maximum jsme využili tamní prostory -  kavárna i yogový sál, do kterého se prochází přes malý, typický staropražský vnitroblok s příjemnou atmosférou, se staly perfektním prostředím pro naše první setkání s veřejností pod křídly AOMU.Protože počátek budování důvěry v jakoukoliv značku - AOMU samozřejmě nevyjímaje - je vždycky křehkou záležitostí, dali jsme si zvlášť záležet na tom, aby se hosté cítili co nejkomfortněji a měli možnost ty, kdo za zrodem AOMU i filozofií této firmy stojí, co nejlépe poznat.


Event se uskutečnil v odpoledních hodinách a návštěvníci dostali hned na uvítanou welcome drink. Po příchodu se všichni přesunuli do vnitrobloku, kde na přítomné čekalo chutné od Prkýnko.cz. Dále následovalo především samotné představení značky v yogovém sále, kterým provedl osobně CPO AOMU Dan Beseda.     Pozorujeme, jak přibývá lidí, kteří jsou podráždění, nemohou spát či potřebují dodat energii, a síla aromat může být jednou z možností, jak těmto lidem pomoci. Při podrobnějším seznámením s daty jsme zjistili, že mezi roky 2015 - 2021 narostlo užívání antidepresiv o 35% a jeden z deseti Čechů má sklon k rizikové konzumaci energetických nápojů”, přiblížil Dan skutečnosti, které iniciovaly vznik značky AOMU i  nových produktů v jejím sortimentu.


‚‚Průzkum potvrdil, že na trhu není k dispozici produkt, který by byl alternativou k lékům, odpovídal požadavkům na vysokou kvalitu ingrediencí, byl designově vkusný a plně kompostovatelný”, dodal Dan.. A právě takhle vznikla jedinečná inhalační tyčinka vyrobená v České republice a navíc z plně kompostovatelných materiálů.


Jak se návštěvníci akci mohli dozvědět, značka AOMU vstupuje na český trh s produkty Energy, Happy a Sleep. A vzhledem k tomu, že klíčem ke kvalitní inhalační tyčince je originální receptura vonných směsí, na launch eventu nemohl chybět ani aromapsycholožka Kateřina Melenová. Kateřina je zároveň garantem kvality AOMU, protože má vysoké požadavky na čistotu surovin. Jak se během závěrečné části akce, tedy degustaci vůní, mohli hosté přesvědčit na vlastní čich, inhalační tyčinky obsahují pouze 100% organické esenciální oleje, bez syntetických a jiných chemických aditiv.Poté, co se od Kateřiny návštěvníci dozvěděli mimo jiné spoustu zajímavostí o jejím osobním příběhu a zároveň obecně o oblasti aromapsychologie, a také tom, v čem se vlastně aromapsychologie liší od aromaterapie, převzal štafetu Honza Nekovář z vedení skupiny Yottabe, který objasnil provázanost AOMU s Yottabe, přiblížil okolnosti vzniku AOMU a v neposlední řadě představil i plány dalšího rozvoje značky v budoucnu.Jak už jsme zmínili, event vyvrcholil degustací vůní. Ovšem ještě předtím, než všichni návštěvníci s nadšením a za zvuků handpanu, na který zahrál Jiří Kaš, začali poznávat esence jednotlivých tyčInek AOMU, k hostům promluvil také trenér funkčního dýchání Honza Šilar. Ten měl pro hosty připravenou také praktickou ukázku dechových cvičení, které vymyslel na míru tyčinkám AOMU Happy, Sleep a Energy, tak aby podpořily jejich kýžené účinky. Všichni zúčastnění se k Honzovi přidali a cvičení si na místě vyzkoušeli.Po celou dobu launch eventu panovala k naší radosti velmi přátelská a uvolněná atmosféra. Mnoho zúčastněných zůstalo ještě dlouho po skončení hlavního programu a vyzpovídávalo zakladatele i další představitele značky.59 views0 comments

Comments


bottom of page