top of page

Úklid jako atraktivní téma na sociálních sítích? Mrkněte na naší spolupráci s influencerem!

Ve skupině Yottabe máme další důvod k radosti. Z tábora X-Care Biotech - firmy z našeho portfolia, která se specializuje na výrobu čistících a úklidových prostředků, v poslední době přichází samé skvělé zprávy. Jednou z nich je i ta o navázání úspěšné spolupráce s populárním influencerem známým jako Pan Úklid. Na sociálních sítích dnes můžeme narazit prakticky na cokoliv. Už dávno neplatí, že se influenceři věnují jen tématům jako je móda nebo třeba cestování. A to je dobře!! Naše značka X-Care Biotech si totiž nemůže vynachválit spolupráci s influencerem, který na sociálních sítích vystupuje jako Pan Úklid. A jak napovídá jeho pseudonym, Pan Úklid vytváří originální a praktický obsah, který je X-Care Biotech blízký. 


Krátká videa, která Pan Úklid natáčí a následně na Facebooku a Instagramu sdílí se svou rozsáhlou fanouškovskou základnou, přináší výrazný nárůst zájmu o produkty naší firmy. A nutno podotknout, že spolupráce X-Care Biotech s Panem Úklidem je vydařená už od samého počátku. První video již dosáhlo úžasného počtu více než 400 000 zhlédnutí, což je příznačné pro jeho široký dosah a silný vliv.Zmíněná spolupráce je vynikajícím příkladem úspěšného využití influencer marketingu v oblasti čistících prostředků. X-Care Biotech ukázala, že moderní a zábavné formy propagace mohou mít velký dopad na růst podnikání a získávání nových zákazníků a objednávek.


Videa, která Pan Úklid připravuje, prezentují produkty společnosti v autentickém a přitažlivém světle, a navíc zvyšují povědomí o značce X-Care Biotech a přesvědčují diváky o kvalitě a účinnosti produktů našich produktů. Je tedy vidět, jak velký dopad může mít spojení se silným influencerem pro rozvoj a růst firmy v digitálním prostředí.

43 views0 comments

Comments


bottom of page